Telefon: 495 447 434    Mobil: 731 575 223
autocentrum autoservis hradec králové sovětice autocentrum autoservis hradec králové

Autosalon použitých vozidel - současná nabídka!


FORD FOCUS 1560 ccm   80 kW nafta 104.900,-Kč
V provozu od: 06/2008, STK do: 02/2020, najeto: 257301km, emise: EURO - 4, majitel: druhý
ABS, 4x airbag, dálkové centrální zamykání, el. okna, elektrická zrcátka, originál autorádio s CD, zadní dělená sedadla, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, vyhřívaná přední sedadla, dělená zadní sedadla, palubní PC, zadní stěrač, tempomat, multifunkční volant, DPF po revitalizaci v roce 2018

ŠKODA FAVORIT 136 L 1289 ccm   44 kW benzín 55.900,-Kč
V provozu od: 04/1989, STK do: 04/2021, najeto: 36493km, emise: EURO - 0, majitel: první
autorádio, eko poplatek uhrazen!

SKÚTR MAXON MATADOR 125 ccm   6 kW benzín 34.900,-Kč
V provozu od: -, STK do: nový, najeto: 7km, emise: EURO - 4, majitel: -
vzduchem chlazený čtyřtaktní jednoválec, váha 116 kg, objem nádrže 4.6 l, rozměr ráfku 12"

VOLKSWAGEN GOLF V 1.4   55 kW benzín 92.900,-Kč
V provozu od: 06/2004, STK do: 09/2019, najeto: 139342km, emise: EURO - 4, majitel: druhý, dovoz D
ABS, ESP, EPC, 10x airbag, 75 koní, servisní knížka, dálkový centrál, servořízení, 2x el. okna, el. zrcátka, klimatizace, zadní stěrač, palubní PC, výškově stav. přední sedadla, dělená zadní sedadla, originál autorádio s CD, tempomat, litá kola

RENAULT LAGUNA COMBI 1.9   88 kW, nafta 24.900,-Kč
V provozu od: 06/2003, STK do: 06/2019, najeto: 242933km, emise: EURO - 3, majitel: druhý, dovoz F
Dovoz F, vyrobeno 06/2003, EURO-3, najeto 242933 km, STK-06/2019, druhý majitel, ABS, 8x airbag, 120 koní, dálkový centrál, servořízení, servisní knížka, palubní počítač, el. okna, el. vyhř. zrcátka, klimatizace, mlhovky, zadní stěrač, výškově stavitelná přední sedadla, orig. rádio s CD, dělená zadní sedadla

ŠKODA OCTAVIA 1.6 MPI   55 kW, benzín 41.900,-Kč
V provozu od: 03/2000, STK do: 03/2019, najeto: 166313km, emise: EURO - 2, majitel: druhý, dovoz D
ABS, 2x airbag, 75 koní, servořízení, centrální zamykání, 4 x el. okna, el. vyhřívaná zrcátka, výškově stav. přední sedadla, palubní počítač, dělená zadní sedadla, servisní knížka,
AUTOSALON POUŽITÝCH VOZIDEL - ZÁKLADNÍ INFORMACE

V rámci AUTOCENTRA Kadeřávek Sovětice jsme pro Vás otevřeli po Autoservisu a Stanici technické kontroly také vlastní AUTOSALON použitých vozidel.

Téměř čtvrt století provádíme komplexní servis motorových vozidel všech značek, měříme emise a dle potřeby našich zákazníků prodáváme jejich vozidla a zajišťujeme nákup novějších. Od roku 2002 provozujeme i Stanici technické kontroly a zabýváme se prodejem a nákupem osobních motorových vozidel na objednávku. Doposud jsme řešili obchod s motorovými vozidly v rámci možností v prostorách stávajícího autoservisu, kde jsme neměli pro tuto činnost požadované prostory.

Pro zlepšení podmínek jsme začali v roce 2012 budovat převážně svépomocí nový provoz v sousedství naší budovy STK, zaměřený výhradně na prodej a nákup vozidel a komplexní čištění interiérů vozidel. V nové budově je prostorná moderní dílna na čištění a přípravu vozidel k prodeji, přijímací prostor pro zákazníky určený k jednání a jako čekárna, dále kanceláře, sklad a sociální zařízení s technickou částí. Nejedná se v žádném případě o nějaký megalomanský projekt, ba naopak. Naším hlavním cílem je být zákazníkovi na očích, připravovat a předávat vozidla v kulturním prostředí při dodržení všech hygienických předpisů a vystavit auta k prodeji na volně přístupné a vhodně upravené ploše.

Výkup aut za hotové

Využijte výhod výkupu za hotové a získejte tak za svůj vůz peníze ihned na ruku. Vykupujeme pouze vozidla nehavarovaná, kde jsme si jisti jejich původem, servisní historií a počtem najetých kilometrů.

Bez problémů vykoupíme vozidlo, které jste kupovali nové v ČR a jste schopni doložit servis, nebo vozidlo, které jste sami dovezli.

Rozhodně nevykupujeme:

 • vozy po střední či větší havárii
 • vozy s jakýmkoliv podezřením, že nesouhlasí kilometry
 • vozy s jakýmkoliv závažným technickým problémem
 • vozy s nejasným původem

Vozidlo Vám oceníme ihned na místě, ihned na místě jej také hotově vyplatíme, na naše náklady odhlásíme a do dvou dnů převedeme na naši firmu. Přebíráme veškeré záruky na techniku. Pro Vás tedy veškeré starosti s vozidlem končí naším zaplacením a převzetím. Za vozidlo vyplatíme aktuální tržní výkupní cenu. Těšíme se na Vaše nabídky kvalitních vozidel.

Komisní prodej

Využijte výhod komisního prodeje a získejte tak za svůj vůz nejvyšší možnou cenu!

 • Prodejní cenu si určujete sami. Možnost konzultace s našimi pracovníky
 • Vaše vozidlo prezentujeme na významných webových portálech
 • Váš vůz neustále udržujeme v čistém, provozu schopném a prodejním stavu
 • Prodejní plocha je plně pojištěna a neustále monitorována
 • Neúčtujeme poplatek za parkování
 • Vyplácíme peníze ihned po prodeji Vašeho vozidla
 • Vyřídíme veškerou agendu spojenou s prodejem vozidla
 • Provedeme kompletní STK, případně EK
 • Zázemí stabilní firmy
 • Zajistíme kompletní čištění a přípravu vozidla k prodeji

Provize za zprostředkování prodeje činí:

Vždy 4 % z prodejní ceny vozidla

Vozidla do výše prodejní ceny 65.000,- Kč jednorázově 2.500,- Kč.

Potřebné doklady

 • občanský průkaz
 • technický průkaz
 • osvědčení o registraci vozidla
 • doklad o povinném ručení
 • podnikatel: živnostenský list, koncesi + občanský průkaz
 • právnická osoba: výpis z OR, občanský průkaz jednatele firmy
 • pokud nejste držitelem vozu: notářsky ověřenou plnou moc od držitele k
  prodeji vozu a převzetí hotovosti po prodeji vozidla

Prodej vozidel

Prodej vozidla je u nás vyvrcholením několikadenní práce s jeho sehnáním, dovozem, údržbou, čištěním... Zkrátka prodej je důležitý okamžik, a proto je mu věnována patřičná pozornost. Při prodeji požadujeme z Vaší strany pouze slušnost, občanský průkaz a peníze. Pokud si s sebou dovezete mechanika, je to jen dobře a celý akt bývá rychlejší, protože zkušený mechanik zjistí během několika minut, že opravdu kupujete vozidlo ve slušném stavu a za odpovídající peníze. Forma placení vozu je na domluvě a lze platit hotově, převodem na účet i úvěrem od GE Money.

Na každé vozidlo se vztahuje samozřejmě záruka vyplývající ze zákona. Na námi vlastněná a vykoupená vozidla poskytujeme bezplatnou záruční servisní prohlídku do najetí 10 000 km, nejpozději však do 6 měsíců od datumu prodeje. Veškerá vozidla námi vlastněná mají zdarma záruku na původ vozidla, originalitu dokladů a identifikačních znaků. Současně garantujeme i počet najetých kilometrů daného vozidla dle osvědčení společnosti Cebia s.r.o..

Před vlastním prodejem vozidla provedeme kontrolu jeho technického stavu na naší Stanici technické kontroly zdarma.

Naši maximální snahou je zajistit pro naše zákazníky co nejzachovalejší spolehlivá vozidla s průhlednou a jasnou servisní historií a původem.

Naše doporučení

Z vlastní víceleté zkušenosti a zkušenosti našich osvědčených obchodních partnerů doporučujeme zejména vozidla s rokem výroby do 2009. Jedná se o vozidla s vysokou užitnou hodnotou a příznivou pořizovací cenou. Po roce 2009 došlo k jednomu z největších poklesů cen vozidel v mnohaleté historii. V důsledku tohoto poklesu začalo období levnější výroby vozidel, která se začala projevovat jak na kvalitě, tak na celkové životnosti.

Současně je třeba uvést, že novější vozidla disponují moderními prvky techniky jako jsou např. filtry pevných částic, dvouhmotnostní setrvačníky, výkonná turba apod. Jedná se o prvky, které mají vozidla dále zdokonalovat, ale také podstatně zdražovat. Do výše uvedeného roku výroby vozidla najížděla bez velkých problémů a převážně bez velkých oprav statisíce kilometrů. U současných vozidel zejména s menším obsahem motoru a nadupanými turby je předpoklad životnosti motorů znatelně menší.

Pracovní doba

Pondělí - Pátek06.30 - 16.30 hod
Sobota - Nedělepo vzájemné dohodě
tel.: 734 724 354
Naše firma je plátcem DPH.

X

Odeslat odkaz na vozidlo emailem
autoservis Hradec Královéautoservis Hradec Královéautoservis Hradec Královéautoservis Hradec Královéautoservis Hradec Královéautoservis Hradec Královéautoservis Hradec Královéautoservis Hradec Královéautoservis Hradec Královéautoservis Hradec Královéautoservis Hradec Královéautoservis Hradec Králové
© 2019 Autocentrum Kadeřávek | ACK
spolupracujeme